Serwis Oppo

Serwis Oppo Warszawa

Części i akcesoria w cenach hurtowych!

Sprawdź naszą ofertę tel. 729 977 179 

Serwis Oppo

Oppo  to kolejny  chiński producent elektroniki użytkowej i urządzeń mobilnych z siedzibą główną w Dongguan w Chinach. W 2016  to największy dostawca telefonów w Chinach. OPPO ma w swojej ofercie innowacyjne smartfony, które wyróżniają się z pośród dotychczasowej oferty innych producentów smartphone.  Chiński potentat telefonii komórkowej pokusił się o wprowadzenie takich rozwiązań jak – smartfon z potrójnym aparatem i sensorem ToF 3D, który odpowiada za mapowanie otoczenia z użyciem podczerwieni. Potrafi dzięki temu tworzyć modele 3D czy wykrywać gesty w grach. Oferta telefonów Oppo jest bardzo zróżnicowana i każdy potencjalny klient na pewno znajdzie coś dla siebie.

serwis oppo

Serwis Oppo w Warszawie

Dla klientów którzy zaufali tej marce oferujemy usługę pełnego serwisu Producenta Oppo.  W naszych punktach serwisowych bez problemu naprawisz takie usterki jak zbity wyświetlacz, uszkodzone gniazdo, potłuczoną szybkę czy wgrasz nowe oprogramowanie.

Nasi serwisanci z wieloletnim doświadczeniem w naprawie telefonów, bez problem poradzą sobie z usterkami które nastąpiły w wyniku uszkodzeń mechanicznych takich jak upadek , zbicie czy też  zalanie urządzenia.

Jeśli masz problem z telefonem Oppo nie zwlekaj i przynieś je do naszego serwisu. Szybko ustalimy przyczynę awarii i oszacujemy koszta naprawy.

serwis oppo warszawa

Najczęstsze usterki telefonów Oppo:

zbita szybka

uszkodzony ekran

pęknięty lcd

telefon nie ładuje się

aparat nie działa

problem z głośnikiem

telefon nie włącza się

bateria do wymiany

naprawa oppo

Zobacz najnowsze produkty marki Oppo:

https://www.oppo.com/pl/smartphones/