Serwis Apple

Profesjonalny Serwis Apple Warszawa. Oryginalne części zawsze z gwarancją. Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem ekspresowo naprawią iPhone ,iPad, IPod.

Sprawdź nas i zapytaj tel: 729 977 179 lub 536 388 030

serwis iPhone Warszawa

Produkty Apple wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnym wyglądem. Pierwotnym założeniem tej marki jest dopasowanie urządzenia do klienta. Urządzenia są intuicyjne, a łatwość obsługi jest doskonalona z każdą koleją wersją. Pierwszy telefon marki Apple zaprezentowany w 2007 to urządzenie w pełni multimedialne. Pierwszy smartphone marki Apple od początku swojego istnienia był marzeniem wielu użytkowników, a kto raz uległ czarowi jabłuszka z kalifornijskiego sadu pozostaje wiernym użytkownikiem systemu iOS. Pod względem estetycznym i mechanicznym i softwarowym są naprawdę wyśmienite, ale nie są niezniszczalne i czasami potrzebują pomocy wykorzystywać 100% swoich możliwości. Dlatego stworzyliśmy dział serwis apple który zaskoczy nawet najbardziej wymagającego klienta.

Serwis Apple

Większość napraw Apple jesteśmy  w stanie wykonać  w mniej niż 30 minut. Szanowny Kliencie jeśli potrzebujesz błyskawicznej naprawy umów się na wizytę. Zarezerwuj  termin i zleć nam naprawę w wynaczynionym dniu i godzinie. W tym czasie załatwisz swoje sprawy, a kiedy wrócisz, odbierzesz telefon naprawiony wyczyszczony, skonfigurowany i gotowy do pracy. W naszym serwisie używamy tylko sprawdzonych części najwyższej jakości testowanych przed montażem. Dbamy o to żeby nasz magazyn części był zawsze dobrze zaopatrzony. Dlatego  jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę, bez niepotrzebnej zwłoki czasowej z gwarancją wymienione podzespoły.

naprawa iPhone
 Kiedy nie  jesteś pewien/pewna, czy warto naprawić urządzenie?
 Bez obaw, po prostu przynieś to.
 Oferujemy bezpłatną diagnozę, która pozwala podjąć decyzję bez zobowiązań finansowych.
 Nasz technik poinformuje Cię o kosztach doradzi i pomoże podjąć odpowiednią decyzję o dalszych losach urządzenia.
 
Naprawiamy wszystkie produkty marki Apple.

Zaufaj nam!

Profesjonalny Serwis Apple Warszawa. Oryginalne części zawsze z gwarancją. Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem ekspresowo naprawią  iPhone ,iPad, IPod.

Własny Serwis  iPhone, iPod ,iPad

 

Drogi użytkowniku produktów marki Apple pamiętaj o regularnym tworzeniu backup zgromadzonych danych. Backup możemy stworzyć na dysku wirtualnym w chmurze icloud lub tez na dysku swojego komputera.

Do utworzenia backupu na dysku komputera potrzebna jest instalacja programu iTunes dostępnego na stronie https://www.apple.com/pl/itunes/

Natomiast na stronie https://www.icloud.com/  możemy zarządzać wirtualną kopią zapasowa naszych urządzeń.

serwis iPhone

Smartfony Apple iPhone

serwis ipad warszawa

Tablety Apple ipad

serwis ipod

Odtwarzacze apple ipod

smartwatch apple

Zegarki apple smartwatch

serwis macbook warszawa

Laptopy apple MacBook

serwis iphone