Serwis LG

Profesjonalny serwis telefonów LG Warszawa.Oryginalne części zawsze z gwarancją. Serwisanci z wieloletnim doświadczeniem ekspresowo naprawią telefon LG.

Zapytaj o naprawę ? kom: 729 977 179 lub 536 388 030

twee

Serwis Smartphone LG

Smartfony LG trafiły we wszystkie najnowsze trendy urządzeń mobilnych, prezentując imponujący dźwięk i znakomite wrażenia multimedialne. Dzięki szerokiej gamie modeli i opcji cenowych klient może wybrać, czego potrzebuje w swoim smartfonie LG.
W tym jedno z najlepszych wrażeń dźwiękowych z LG V30 +. Ale jeśli Twoje urządzenie LG zaczyna mrugać, zostało rozbite, ma uszkodzony ekran, nie ładuje się i potrzebuje serwisu na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do Serwisu Centrum Urządzeń Mobilnych.

Szybko i skutecznie naprawimy Twój telefon LG.

 

Kto będzie serwisował Twój smartphone LG?

Wykwalifikowani technicy w Centrum Urządzeń Mobilnych mają doświadczenie w każdej naprawie dowolnego modelu LG. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami i innowacjami firmy LG. Wiemy, że zależy Ci na telefonie i dlatego Drogi Kliencie możesz na nas polegać. Zrobimy wszystko, aby telefon działał jak nowy. Wykonamy każdą naprawę w telefonie LG, jaką możesz sobie wyobrazić.

 

Jakie usterki naprawimy w Twoim telefonie LG?

Naprawiamy pęknięte ekrany, uszkodzone przyciski zasilania, wadliwe kamery, gniazda usb, gniazda karty sim, głośniki i wszystko, co powoduje dyskomfort lub uniemożliwia korzystanie ze smartphone. Nasz wykwalifikowany zespół Centrum Urządzeń Mobilnych jest zaangażowany w profesjonalną, niedrogą i rzetelną i szybką naprawę Twojego urządzenia.
Nasze naprawy telefonów LG są wykonywane zwykle w ciągu kilku godzin, często na poczekaniu.

 

Jak wygląda proces naprawy serwis telefonu LG ?

Każdy smartfon LG przyniesiony do naprawy zostanie zbadany, bez dodatkowych kosztów i zobowiązań, w celu zdiagnozowania problemu. Dzięki temu dowiemy się dokładnie, jak przeprowadzić naprawę i będziemy mogli podać dokładną wycenę usługi. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i pozwoli Ci zdecydować, czy chcesz kontynuować naprawę. Podczas konsultacji możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wykorzystanych części, jaki i rentowności naprawy. W przypadku akceptacji kosztów jesteśmy w stanie  zrealizować usługę natychmiastowo. Gwarantujemy, że naprawa Twojego LG rozpocznie się w krótkim czasie i nie minie dużo czasu, zanim wrócisz do pracy z urządzeniem LG. Poinformujemy Cię, jak długo potrwa naprawa telefonu LG, i będziemy Cię na bieżąco informować o postępach prac naprawczych.

 

6 powodów, dlaczego warto zlecić naprawę smartfonów LG w naszym serwisie?

1.Wycena kosztów naprawy jest bezpłatna

Po przyniesieniu telefonu do serwisu szacujemy koszty naprawy na miejscu. W chwili kiedy klient oddaje urządzanie do serwisu szacujemy wstępne koszty naprawy i zapisujemy w karcie naprawy.

2.Kompleksowa naprawa

Powierzając nam sprzęt do naprawy możesz być pewien, że Twoje urządzenie jest we właściwym miejscu. Posiadamy bardzo rozbudowane laboratorium elektroniki jak również magazyn części zamiennych. Nie zdarzyło się  w naszym  serwisie, żeby klient został odprawiony z przysłowiowym „ kwitkiem” słysząc „nie da się”; „nie mamy części”; „ brak serwisanta”.  Wykonujemy wszystkie prace w telefonach: mechaniczne; elektroniczne i softwarowe.

3.Działamy bardzo szybko i sprawnie

Szanując czas naszych klientów, przystosowaliśmy nasz serwis do błyskawicznej obsługi zleceń. Posiadamy szeroki asortyment części, odpowiedni park narzędziowy i wykwalifikowaną kadrę, wszystko po to, aby szybko i skutecznie naprawiać smartphone-y LG.

Statyki pracy Serwisu pokazują, że większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 24 H od momentu dostarczenia sprzętu do naprawy.

4.Szeroki asortyment części dostępnych od ręki 

Sprawne działanie to nie tylko ludzie i sprzęt, ale i szybki dostęp do podzespołów. Do blisko 95% modeli telefonów marki LG mamy bezpośredni dostęp poprzez stworzenie własnego magazynu części, w którym nasz serwis ma priorytet dostaw. Własny magazyn pozwolił nam na osiągnięcie najlepszych cen na rynku z zachowaniem najszybszej realizacji zamówień.

5.Udzielamy gwarancji na wykonane usługi

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań do zrealizowania powierzonych zleceń. Wykonując nasze usługi jesteśmy pewni ich działania, dlatego bez najmniejszego zawahania udzielamy naszym klientom 90 dni gwarancji na wykonane usługi.

6.Dostosowujemy się do potrzeb klienta

Realizujemy wiele nietypowych napraw zlecanych przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać naprawę na częściach przyniesionych przez klienta lub też ograniczonym zakresie budżetowym chociażby na potrzeby odzysku tylko danych z telefonu.