Serwis Blackberry

Serwis Blackberry Warszawa.

Ekspresowa Naprawa Blackberry w przystępnej cenie.

Zapytaj o naprawę tel: 729 977 179 lub 536 388 030

Serwis Blackberry

serwis blacbkerry

Blackberry jest produktem kanadyjskiej firmy Research In Motion. Telefony wprowadzone na rynek od 1999 opierały się na systemie OS. Ich główną zaletą była pełna klawiatura oraz szybkość dostarczania wiadomości mail które docierały natychmiast dzięki wykorzystaniu własnych serwerów. Zastosowano metodę push e-mail której ideą było odbieranie wiadomości w czasie rzeczywistym. System ten aktualizowano do wersji os 7.0. i na tym systemie działają do dziś oryginalne prawdziwe jeżynki Blackberry 9900, 9810, 9700,9790. Współczesne modele Blackberry Keyone, Key2 to produkt marki TCL Corporation.

Nowy właściciel marki tchnął nowy powiew świeżości w ponad czasowy wygląd telefonu. I znów dawna potęga odżyła prezentując bardzo elegancki biznesowy telefon z pełna klawiaturą qwerty działający na wszechobecnym systemie android pod nazwą Blackberry Keyone dziś już jego następca Key2.

Urządzenie Blackberry cechują się niezwykłą trwałością. Nadal są używane przez spora grupę wiernych użytkowników, a my chętnie je serwisujemy pomagając w serwisie od podstaw. Posiadamy pełny asortyment części od A do Z oraz ogromną wiedzę na temat serwisu Państwa starych jak i nowych Jeżynek .

Serwis Blackberry w Warszawie

Szanowny kliencie jeśli szukasz profesjonalnego i niedrogiego serwisu dla swojego smartphone lub tabletu marki Blackberry to dobrze trafiłeś.

Naprawiamy szybko tanio i skutecznie. Zawsze z gwarancją . Jeśli masz uszkodzony ekran lub brak obrazu w twoim telefonie. Jeżeli w twoim telefonie jest wyrwane gniazdo USB albo telefon się nie ładuje. Kiedy słabo słyszysz głośnik słuchawkowy lub twój rozmówca Cię nie słyszy. Widzisz że twój Blackberry szybko się rozładowuje i chcesz sprawdzić czy to wina baterii lub elektroniki zapytaj w naszym serwisie.

Odwiedź nas w naszym centrum serwisowym zlokalizowanym na granicy dzielnicy Mokotowa i Ursynowa. Znajdujemy się na ul. Wałbrzyskiej w Centrum Handlowym LAND. Dla klientów zmotoryzowanych 1,5 godziny darmowego parkingu przy skrzyżowaniu Wałbrzyskiej i Związku Harcerzy Polskich, dawniej Komisji Edukacji Narodowej. Dla osób podróżujących komunikacja warszawską, świetny dojazd metrem jesteśmy przy samym wyjściu ze stacji metra Służew .

Adres:

Centrum Urządzeń Mobilnych

ul. Wałbrzyska 11 lok. 215

Stacja metra Służew

C.H. LAND 1-wsze piętro Budynek B

02 – 739 Warszawa

tel. kom: 729 977 179

Zapewniamy serwis wszystkich produktów Blackberry

Usterki które naprawimy w twoim blackberry

 

Najczęstsze usterki:

Blackberry Key one, Key 2, q10, q20  wymiana szyby/lcd/wyświetlacza

Wymiana całego modułu lcd w terminalu Blackverry Priv

W telefonie blackberry stare hasło nie działa

BB keyone i key2 nie ładuje się, potrzeba wymiana gniazda ładowania typu C

Własny Serwis  Blackberry

Zapewne większość z  was najważniejsze dane zapisuje na swoich jeżynkach . Szczególnie ważne są dla nas kontakty zdjęcia i nadchodzące wydarzenia. terminale blackberry są nam bardzo pomocne ale pamiętajmy że to jest tylko elektronika  i w najmniej oczekiwanym momencie może płatać figle .  Dlatego każdy użytkownik  powinien regularnie przeprowadzić własny serwis Blackberry wykonując regularnie backupy zgromadzonych danych. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia telefonu backup jest niezbędny do prawidłowego odtworzeniowa utraconych danych. Zaoszczędzi nam to wielu klopów, czasu i pieniędzy na wykonie  serwisu blackberry.  Każdy użytkownik może skorzystać z narzędzi które udostępnia producent swojej stronie:

https://www.blackberry.com/us/en