Czy abonament w premium Mobile jest najtańszy?

Stawki za abonament są średnio połowę niższe w stosunku do innych operatorów. Na dzień dzisiejszy nie ma lepszej oferty u żadnego z dotychczas działających operatorów. Szczegółowo porównując oferty obowiązujące  na jesień 2019, operator Premium Mobile jest bezkonkurencyjny.

Zastanawiamy się gdzie jest haczyk ?

Umowa jest jasna i czytelna brak niejasności operator zostawia możliwość rozwiązania umowy w każdym momencie

Dlaczego tak niskie stawki spotkamy tylko w Premium Mobile?

Różnica w cenie abonamentu kryje się w sposobie dystrybucji i reklamy. O  Premium Mobile nie usłyszymy w telewizji, ani też w radiu. Środki zaoszczędzone  a reklamie medialnej pozwalają uzyskać najniższe koszta do obsługi jednego abonenta. Reklama Premium to głownie poczta pantoflowa i media wirtualne.

Jakość połączeń w Premium Mobile

Przetestowaliśmy Premium Mobile pod względem jakości połączeń.   Operator działa na nadajnikach Plus Polkomtel który według danych statystycznych ma największe pokrycie powierzchni w Polsce. Link obrazujący zasięg   https://mz.mvno.plus.pl/

Pisząc ten artykuł  korzystam z usług tego operatora od 6 miesięcy, obszar Warszawa i okolice i jak do tej pory nie zauważyłem żadnych problemów z siecią. Dodam że głównym  powodem zmiany poprzedniego operatora była własnie bardzo zła jakość połączeń w momencie kiedy płaciłem stawkę za abonament 2 razy większą niż dotychczas.

Na jak długo trzeba podpisać umowę w Premium Mobile ?

Umowa jest zawierana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem, stawiając takie warunki umowy operator Premium Mobile doskonale zdaje sobie sprawę, że tylko zadowolenie klienta decyduje o tym czy pozostanie w nowej sieci.